Bu Blogda Ara

1 Ekim 2014 Çarşamba

Fısıltı

İçine doğduğunuz aile kutsaldır. Mükemmel bir ilişkiye sahip olmanız gerekmez hatta en sorunlu ilişkiniz ailenizden biriyle olabilir. Varlığınızdaki gücü açığa çıkartacak tüm ilişkiler ilahidir. 

Kabul etmek zor olsa da anlaşamadığınız anneniz, reddettiğiniz babanız, görüşmediğiniz teyzeniz, sizi içeriye bakmaya zorlar; kalbinize...

Kalbinizdeki tüm fazlalıklar, boşaltılması gereken yükler, güneş görmesi gereken odalar, atılması gereken çöpler, sevgiyi gölgede bırakır. Nefret ettiğinizi düşündüklerimiz sevmeye en çok ihtiyaç duyduklarımızdır.

Bazen içine doğduğunuz aile bir aileden fazlasıdır. Ruhunuz size o aile kanalıyla bir şey söylemek istiyordur. Halletmeniz gereken, göz ardı edemeyeceğiniz, kulaklarınızı tıkayamayacağınız bir şey. İzin verirseniz ruhunuz sizinle konuşacaktır. Anlam veremediğiniz her sorunun kutsal bir nedeni vardır.

Kendinizle aranızdaki mesafe kapandığında kalbinize yakınlaşırsınız. Kalbiniz ilahi ateşle arındığında şunu sevip, bunu sevmemek bir seçenek olmaktan çıkar. Bir kere tutuşan ilahi sevgi kıvılcımı varlığınızı ele geçirir. Siz artık yargılamazsınız.

melek fısıltıları 


https://www.facebook.com/MELEK.FISILTILARI?hc_location=timeline