Bu Blogda Ara

24 Ekim 2014 Cuma

Yaşama kök salmak

Yaşamına giren her yeni insan varlığını etkiler. Girip çıktığın mekanlar, çalıştığın yer, gezdiğin kalabalık alış-veriş merkezleri varlığını negatif etkilere maruz bırakabilir. Bu etkilerden korunmak için her sabah yataktan kalkar kalkmaz topraklanma çalışması yapabilirsin.

Burnundan derin nefesler al, burnundan verirken ayaklarının altından ışıktan kökler çıktığını hayal et. Her nefes alışında sağlığı içine çekiyorsun, her nefes verişinde hastalıklarını bırakıyorsun. Ayaklarının altından dünyaya ışıktan kökler salıyorsun.

Her nefes alışında, neşeyi, sevinci, yaşama duyduğun aşkı içine çekiyorsun. Her nefes verişinde, endişeyi, üzüntüyü, güvensizliği bırakıyorsun. Ayaklarının altından dünyaya ışıktan kökler salıyorsun.

Her nefes alışında, bolluğu, bereketi içine çekiyorsun. Her nefes verişinde yokluk bilincini, fakirliği, eksiklik duygusunu bırakıyorsun. Ayaklarının altından dünyaya ışıktan kökler salıyorsun.


Her gün ruhsal varlığın için bir şey yapmayı alışkanlık haline getir. Bu alışkanlık diğer kötü alışkanlıklarını, bağımlılıklarını azaltacak, kalbinde neşeye yer açacaktır. 

Enerji bedenlerimizi güçlendirmek için yaptığımız her çalışma bize farkındalık kapıları açar. Kendimizi fark ettiğimiz her an titreşimlerimiz yükselir. Bizim titreşimlerimizin yükselmesi dünyanın şifalanması demektir.

nazlı akın