13 Aralık 2017 Çarşamba

Nazlı Akın'la Yeni Yıl Bereket Meditasyonu

Uzun zamandır "bolluğun" ne olduğuna kafa yoruyorum. Vardığım nokta, sağlıkla nefes aldığımız her anın "büyük bereket" olduğu... İstanbul'da, şehrin gürültüsü, betonlaşma, para kazanma kaygısı ile birlikte, bolluk algımızı "satın alabilme gücüne" indirdik. Hastalıktan uzak, stressiz, doğanın içinde bir hayatın gerçek bolluk olduğunu unuttuk. Yeniden birlikte hatırlamak için gözlerimizi kapayalım ve bilgeliğin gücüne teslim olalım. 

23 Aralıkta yeni yıl meditasyonunun ardından, fibromiyalji ve glutensiz beslenme ile ilgili kendi deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım. Yeni yıl soframız glutensiz, unsuz, sağlıklı bir sofra olacak. Aynı gün isteyenler "andulasyon terapi" yatağımı deneyebilecekler. 

Katılım sayısı 6 kişi ile sınırlı. (Evimin kapasitesi nedeniyle.) O gün isteyenler kitabım Vecd'i alabilir ya da imzalatabilir.

NAZLI AKIN KİMDİR?

5 Haziran 1975 İstanbul doğumluyum. İstanbul Üniversitesi'nde Reklamcılık, Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Tiyatro eğitimi aldıktan sonra, bir süre tiyatro oyunculuğu ve televizyon oyunculuğu yaptım. On yıldır dublaj yaparak çeşitli karakterlere sesimle hayat veriyorum.

Ruhsal yanım her zaman yaşamımın anlamı oldu. İnsanın kendi üzerinde çalışması, farkındalık ve arınma tüm insanlık adına bu devrenin en önemli ihtiyacı.

Spiritüel yaşam, her zaman varlığımın anlamı oldu. Kendimi bildim bileli rüyalarımda aldığım rehberliği, sezgilerimi, görünmeyen güçlerin varlığını araştırdım. Her zaman tüm insanlığın birbirine görünmeyen iplerle bağlı olduğuna inandım.

2002 yılından itibaren kendi kişisel gelişim yolculuğumda çeşitli eğitimlere, seminerlere ve enerji çalışmalarına katıldım. En orijinal halime doğru çıktığım bu yolculukta, ruhum hep yazıyla dile geldi. Yazarken kelimeler kalbime düşüyor ve oluşan büyüyü hissedebiliyorum. İlk kitabım Vecd, 2016 yılında Joy Kitap tarafından basıldı. İkinci kitabım "Evli ve Mutsuz" yolda.

2015 yılında Hindistan’daki Vivekenanda Yoga Üniversitesi’ne bağlı, İstanbul Yoga Merkezi Yoga Eğitmenliği Sertifika Programını bitirdim. Yoga felsefesi eğitimi hayatıma dokundu, bu sene de Kolektif Yoga'nın düzenlediği VİNYASA & YİN YOGA UZMANLIK PROGRAMINA katıldım.

-- Etkinlik ücreti 75. TL